Кільце конектора (трійник латунний) форсунки BOSCH.
Розмір - 4 х 1 мм.
Матеріал - FKM (VITON) фторкаучук.
Колір - зелений.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Eriks |
| Матеріал кільця | Фторкаучук |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 220 град. |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина кільця | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴

