Шайба ущільнювальна пустотіла М20
Розміри: 19,3х25,0х2,0 мм.
Стандарт: DIN / ISO 7603
Форма: С-форма
Матеріал: мідь KFC
Застосовуються для герметичності в гідравлічних і пневматичних з'єднаннях.
Аналоги та альтернативні позначення:
- VICTOR REINZ 41-72045-30 / 417204530
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Мідь |
| Внутрішній діаметр | 19.3 мм |
| Код запчастини | 0104.070 |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Виробник | P&P |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шайби | Кругла |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,50 ₴
