Шайба ущільнювальна пустотіла М18
Розміри: 18,3х24,0х2,0 мм.
Стандарт: DIN / ISO 7603
Форма: С-форма
Матеріал: мідь KFC
Застосовуються для герметичності в гідравлічних і пневматичних з'єднаннях.
Аналоги та альтернативні позначення:
- ELRING 813.087 / 813087
- VICTOR REINZ 41-72041-30 / 417204130
- CITROËN 0313.26 / 031326
- CITROËN 22 472 090 / 22472090
- DACIA 77 03 062 063 / 7703062063
- DEUTZ 0114 3554 / 01143554
- DEUTZ 0115 7880 / 01157880
- M-BENZ N 915035 000028 / N915035000028
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Мідь |
| Внутрішній діаметр | 18.3 мм |
| Код запчастини | 0104.060 |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Виробник | P&P |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шайби | Кругла |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,50 ₴
