Шайба ущільнювальна пустотіла М10
Розміри: 10,3х15,0х2,0 мм.
Стандарт: DIN / ISO 7603
Форма: С-форма
Матеріал: мідь KFC
Застосовуються для герметичності в гідравлічних та пневматичних з'єднаннях.
Аналоги та альтернативні позначення:
- VICTOR REINZ 41-72016-30 / 417201630
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Мідь |
| Внутрішній діаметр | 10.3 мм |
| Код запчастини | 0104.020 |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Виробник | P&P |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шайби | Кругла |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴
